Сваке године постоји неколико манифестација које ученици са посебном жељом прижељкују, а једна од њих је свакако Сајам аутомобила који се почетком пролећа традиционално одржава на Београдском сајму.

И ове године посета је организована у неколико одлазака, како би сви заинтересовани ученици имали прилику да виде дуго ишчекиване аутомобиле, па су тако ученици првог дана обишли сајам у пратњи васпитача, а након тога друга група ученика у пратњи наставника. Уживали су у експонатима аутомобила чије су фотографије гледали данима уназад, а ученици са подручја рада Машинство и обрада метала имали су прилику да се упознају и са алатима који се користе у аутомобилској индустрији, што је њима било посебно интересантно.

Погледајте у галерији фотографија шта су одабрали за омиљене експонате… до наредне године!