Ученици чланови Ученичког парламента на последњем састанку изнели су предлог да се у школи, у духу празника који нам предстоји, за све ученике организује радионица израде осмомартовских честитки у зборници школе. Идеја је реализована у сарадњи Ученичког парламента са Тимом за међупредметне компетенције.

Основци и средњошколци су уз помоћ наставника своје креативне идеје претварали у честитке које ће за пар дана поклонити драгим особама – мамама, бакама, сестрама или некоме од запослених у школи. Ученици који су ову лепу идеју претворили у стварност опет су били поносни на своје залагање за другаре на састанку Ученичког парламента, па су већ сада у припреми и неке нове идеје, за наредни период.

Погледајте у галерији издвојених фотографија како је изгледала данашња радионица.