Поводом обележавања школске славе Свети Сава, Градска општина Чукарица је и ове године слатким пакетићима даровала наше ученике. Тим поводом, данас су нам у посети били председница Скупштине општине Чукарица Лидија Јовановић, заједно са колегом Славишом Шотром како би ученицима уручили слатке пакетиће. Посетом школи желели су да покажу да су сва деца једнака и да је важно да постану вредни чланови нашег друштва у складу са могућностима.

Директорка школе Валентина Радуловић је представницима општине уручила захвалнице за изузетан допринос развоју школе и унапређење васпитно образовног процеса. Председница Скупштине Лидија Јовановић је истакла да је једино заједничком акцијом и учешћем свих могуће унапређивање услова за квалитетан васпитно-образовни рад. У разговору представника општине и школе истакнута је добра сарадња и договорена подршка у наредним пројектима.

*фотографије и део текста преузети су са сајта ГО Чукарица