Четворо наших ученика у пратњи запослених у недељу 24. децембра учествовали су на хуманитарном турниру у Спортском центру „Мирко Сандић“ на Врачару, који су организовали запослени у компанији Box 4 IT. Племенита срца добрих фудбалера и фудбалерки, бивших и садашњих, и овог пута доказала су да фудбал није њихова једина љубав, као и да је фудбал спорт који спаја људе и буди у њима најдубља осећања.

Након завршеног турнира, са ученицима смо се на позив Дечијег сајма упутили ка тржном центру Галерија, где су ученици уживали у атмосфери у духу новогодишњих празника, дружили се, разгледали, фотографисали, а за крај уживали у свом омиљеном „мекићу“. У школу смо се вратили пред вечеру, пуних руку пакетића на којима се захваљујемо!

Погледајте у галерији како смо се провели.