Током претходне недеље наши дугогодишњи пријатељи и донатори посећивали су школу са истом намером – да нашим ученицима новогодишње празнике учине још срећнијим и слађим. Новогодишњи пакетићи који ће бити подељени свим ученицима школе пристизали су из дана у дан, а исти ће бити уручени ученицима након новогодишње приредбе, која ће се у кругу ученика и запослених одржати у среду 27. децембра у подне. Ученици вредно припремају новогодишњу тачку и чекају на премијерну изведбу… и пакетиће које су нам ове године обезбедили:

– Јована и Неша из Хуманитарне организације „Радост деци“ – слатки пакетићи
– ИДЕА Новогодишњи караван – слатки пакетићи
– ФРИКОМ – плишани медведићи и свеске
– Звездан Брадић испред Црвеног крста Чукарица – слатки пакетићи
– Милица Маријановић са колегама из компаније „Меркле“ – персонализовани пакетићи
– Raiffeisen Банка Србије – Dexy Co. пакетићи са играчкама и слаткишима

Звездан Брадић донео је и један посебан поклон, у име ученика из ОШ „Уједињене нације“ који су у акцији „Један пакетић пуно љубави“ направили један другачији, намењен непознатој девојчици, који је садржао сат, перницу, гумице за косу, школски прибор и наравно слаткише. Како је нашој ученици Сари Живковић тог дана, 20. децембра, био петнаести рођендан, Звездан је одлучио да овај посебан пакетић уручи баш њој, а Сара је за узврат Звездану поклонила новогодишњи украс израђен у школској радионици.