Ученици-чланови Ученичког парламента и ове године поновили су предлог да се у школи, у духу новогодишњих и божићних празника који нам предстоје по одласку на распуст, организује велики маскенбал за све ученике школе.

Основци и средњошколци су уз помоћ својих разредних старешина осмишљали ликове који су им инспирација, улоге које би највише волели да одиграју као и занимљиве и шаљиве ликове, креирали своје приче које ће кроз маску и костиме најбоље дочарати њихове жеље. У четвртак 21. децембра сви су у великом холу школе уз музику показали шта су то све претходних дана спремали и још једном показали да за ученике наше школе нема неостваривих жеља!

Ученици који су ову лепу идеју претворили у стварност опет су били поносни на своје залагање за другаре на састанку Ученичког парламента, па су већ сада у припреми и неке нове идеје, за наредну годину.