У петак 15. децембра присуствовали смо прослави једног посебног јубилеја – Спортски клуб „Сингидунум“ у свечаној сали Факултета спорта и физичког васпитања прославио је 20 година постојања!

Идеју да оснују спортски клуб који ће окупити децу и младе са посебним потребама и укључити их у различите спортске активности 2003. године реализовали су сада директорка клуба Анђелка Бранковић, магистар физичке културе и наставница физичког васпитања у нашој школи, са тадашњим старијим колегама Кркљуш Зораном и Димитријевић Зораном. Од првог дана њихове успехе и успехе наших ученика укључене у активности клуба прослављали смо заједно, а било их је много. Најсјајније одличје са Светске Специјалне Олимпијаде у Берлину овог лета само је последње у низу бројних одличја која су красила наше ученике и друге спортисте клуба.

Зборницу школе поред медаља и пехара, красиће и захвалница коју је у име школе примила Љиљана Вукошић, управник дома ученика, а свечаној прослави присуствовали су и бројни запослени.

За нове успехе и јубилеје!