Ко каже да је рано за пакетиће? 😀

У среду и четвртак, 29. и 30. новембра, Милица из компаније МЕРКЛЕ била је у посети ученицима наше школе током поподневних часова са једним лепим и великодушним циљем – да свако од ученика за новогодишње празнике добије персонализовани пакетић, кројен по мери личних жеља сваког ученика понаособ.
Од разреда до разреда, од ученика до ученика, списак жеља је у четвртак увече коначно био готов. Неке скромне, неке слатке, неке топле, неке шарене… све жеље Милица ће са својим колегама разврстати и поново нам доћи на дан новогодишње прославе, када ће сваки ученик добити свој пакетић испуњених жеља након новогодишње приредбе када традиционално ученици добијају пакетиће.

Нисмо сигурни коме је током ових дана било забавније и лепше, ко је био срећнији – Милица или деца? Хвала на посети и радујемо се поновном сусрету са Милицом!