У недељу 2. октобра 2023. године наши ученици учествовали су у обележавању породичног спортског дана у организацији Спортског клуба Сингидунум који је реализовао једну лепу замисао – да се јача веза између чланова породице, промовише здрав начин живота и слободно време проводи на забаван и здрав начин.

Уз мноштво активности и забаве прослављена је и освојена златна медаља на Светској Специјалног Олимпијади која је ове године одржана у Берлину, а на којој је женска одбојкашка екипа, у којој су учествовале и наше две ученице, освојила прво место чиме су девојке постале шампионке света.

Дугогодишња сарадња са Спортским клубом Сингидунум заокружена је овом захвалницом, а сигурни смо да ће и у будућности доносити много лепих искустава, успомена и успеха нашим ученицима.