Током данашњег дана нашу школу су посетили Председник Народне скупштине др Владимир Орлић, генерални секретар Срђан Смиљанић као и господин Раде Петровић. О раду школе и животу наших ученика у интернату током посете су разговарали са директорком Валентином Радуловић и запосленима. Овом приликом уручена нам је и значајна донација Народне скупштине у виду рачунара који ће бити на располагању ученицима и наставницима.

Током разговора са  нашом директорком, др Владимир Орлић се захвалио на изузетним напорима запослених на успешном васпитању и школовању ученика наше школе, али пре свега на формирању личности спремних за самосталан живот и рад у ширем друштвеном окружењу успешних и задовољних на личном и професионалном плану.