Председница Скупштине ГО Чукарица Лидија Јовановић и члан Већа Славиша Шотра посетили су данас нашу школу и том приликом уручили спортске реквизите. Нове лопте за одбојку и друге спортове обрадовале су наше ученике, а користиће их за наставу физичког васпитања и припрему за учешће на бројним такмичењима са којих се враћају са најсјајнијим медаљама. На поклону су се захвалиле директорка школе Валентина Радуловић и наставница физичког Анђелка Бранковић.

Одбојка је један од спортова у којем ученици постижу одличне резултате, а једна ученица средње школе чланица је и наше одбојкашке репрезентације која ће учествовати на овогодишњој Специјалној олимпијади. Ово значајно светско такмичење одржаће се од 17. до 25. јуна у Берлину, уз учешће 7000 спортиста из 170 земаља.