Драги пријатељи и чести донатори наше школе, центар „Зора и ми“ и госпођа Нада Петровић, још једном су у овој школској години обрадовали ученике наше школе великодушном донацијом.

Увек када школски аутомобил довезе пуне кутије поклона и ученици се окупе да помогну у изношењу ствари, у школском дворишту зачује се граја, а срећа и осмех обасипају сваког од ученика понаособ. Овом приликом ученике су обрадовали пакети пуни дезодоранаса за девојчице и дечаке посебно, веша, чарапа, пешкира и гардеробе. Током читавог поподнева окупљали су се како би равномерно међу собом разделили поклоне уз помоћ васпитача и слагали у своје ормариће.

У име свих ученика захваљујемо се на још једној донацији госпођи Нади Петровић и центру „Зора и ја“!
Радујемо се сусрету са вама када ћемо вас угостити у нашој школи и када ћете се и лично уверити у радост коју доносите.