Претходну Нову годину дочекали смо са својим најближима, код куће, подсетили смо се правих вредности. Иако је било лепо, волели бисмо да све наредне дочекамо онако како смо навикли, са другарима уз пакетиће и прааааву новогодишњу прославу! И већ овог децембра вратили смо се на стари, проверен рецепт.

У четвртак 23. децембра 2021. године за све ученике и запослене у школи организована је прослава Нове године. Ученици драмско-рецитаторске секције традиционално су у холу школе за све присутне извели новогодишњу тачку под називом „Деда Мраз и три јелке“, након чега је уследила подела новогодишњих пакетића и дружење ученика.

Ове године, пакетиће за ученике школе обезбедили су:
– Компанија ИДЕА и Меркатор-С д.о.о. у склопу традиционалног новогодишњег каравана – слатки пакетићи
– Студенти друге године психологије Филозофског факултета у Београду – слатки пакетићи
– Народна банка Србије – играчке за све ученике
– Удружење Срба у Рогаланду „Иво Андрић“ – текстилни производи за ученике из интерната (пиџаме, веш, чарапе, постељине, пешкири)
– Црвени Крст Чукарица и дугогодишњи пријатељи и донатори школе – слатки пакетићи

Више фотографија са новогодишње приредбе можете погледати у галерији испод чланка.

У име свих ученика и запослених у нашој школи желимо вам срећне новогодишње и божићне празнике!