Са великом радошћу и посебним задовољством посетили смо ОШ Нада Пурић у Ваљеву. Циљ ове посете био је планирање успешне транзиције две ученице које ће, по жељи својих родитеља, наредне школске године наставити образовање у нашој школи.
Прелазак из основне у средњу школу важан је корак у животу сваког детета, а наша жеља је да тај пут буде испуњен подршком, разумевањем и осећајем сигурности. Кроз разговор, размену искустава и упознавање са потребама и потенцијалима ученица, направили смо још један важан корак ка њиховом успешном и срећном наставку школовања.
Хвала драгим колегама на топлом дочеку, сарадњи и поверењу. Верујемо да заједно градимо лепше и сигурније окружење за свако дете