У недељу 26. марта 2023. године троје ученика у пратњи две наставнице наше школе отпутовали су на седмодневни боравак на Копаонику где је реализован овогодишњи Програм скијања у периоду од 26. марта до 2. априла.
Ученици су показали висок степен мотивације за програм обуке што је резултирало чињеницом да је сво троје ученика на крају програма успешно савладало обуку. Поред скијања ученици су током седмодневног боравка на нашој најлепшој планини имали организоване и друге активности као што су клискање, игре на снегу, пешачење и обиласке, радионице о здравој исхрани, социјално-емоционалним вештинама, значају и здравственим бенефитима вежби и спорта уопште.

Ученици су се у недељу 2. априла вратили пуни утисака које су препричавали својим другарима из дома ученика, припремајући их за следећу годину када ће неко од њих бити полазник наредног програма скијања.