Ученици наше школе који средње образовање стичу на подручју рада Машинство и обрада метала, смер Бравар, заједно са наставницима практичне наставе осмислили су и током претходних недеља израдили Ракетну пећ за припремање хране у природи.

Ово је још један од вредних радова који ће бити придодат већ широком репертоару ученичких радова који су свакодневно у употреби у школском и интернатском животу, поред летњиковца, ограде за ружичњак, љуљашки, клупица, клацкалица, украсних саксија, свећњака итд. Жељно ишчекујемо сунчане пролећне и летње дане када ћемо у нашем школском дворишту, вишеструко награђиваном због изванредне уређености и природног окружења, испробати пећ и неку укусну храну коју ћемо заједно са ученицима припремити на новој пећи.

Погледајте у галерији како изгледа наша нова ракетна пећ.