Након вишегодишње паузе услед пандемије Корона вируса, ове године ученици су коначно поново добили прилику да присуствују и посете једну од свима њима омиљених манифестација у најпознатијем београдском изложбеном простору, 55. Међународни сајам аутомобила на Београдском сајму.

Током два узастопна дана, у две групе, ученици су у пратњи наставника и васпитача имали прилику да уживају у својим омиљеним брендовима аутомобила, али и упознају неке за које до сада нису знали. Такође су на посебно издвојеном делу сајма имали прилику да виде и науче нешто о новом алату који се користи у аутомобилској индустрији и механици, што је посебно заинтересовало средњошколце са подручја рада Машинство и обрада метала. Ове године поред дечака, неколико девојчица такође је изразило жељу да посети сајам, што им је и омогућено. Биће ово за све њих дан који ће дуго памтити!

Погледајте у галерији испод чланка ко су били ауто фаворити ученика.