Данас током поподнева школу су посетили представници удружења „Хил Фамилија“ који су нас посећивали и у претходној школској години.

Повод данашњег дружења био је исти – да обрадују ученике и покажу им да у најразличитијим приликама мисле на њих, па чак и за време највећих празника када време проводимо са најближима. Наиме, у великом парку на Бановом брду 7. јануара, у склопу обележавања сада већ традиционалног шестог дружења под називом „Божић на Брду“, ово удружење имало је и један посебан циљ, да прикупе гардеробу коју ће поклонити ученицима који су у нашој школи на интернатском смештају, те су данас исту и довезли у школу и уручили ученицима на коришћење.

Да познају децу и оно што их највише обрадује показали су и по посебном поклону – пуним кутијама принцес крофни које су у сарадњи са компанијом „Collina“ обезбедили посебно за данашњу прилику, да дружење постане још слађе.

Велико хвала у име свих ученика школе на улепшаном почетку мини-распуста!