На последњој одржаној седници, ученици-чланови Ученичког парламента дали су предлог да се у школи, у духу новогодишњих и божићних празника који нам предстоје по одласку на распуст, организује велики маскенбал за све ученике школе!

Данима су уз помоћ наставника осмишљали ликове који су им инспирација, улоге које би највише волели да одиграју као и занимљиве и шаљиве ликове, креирали своје приче које ће кроз маску и костиме најбоље дочарати њихове жеље. У четвртак у 10 часова сви су у великом холу школе на импровизованој позорници уз музику показали шта су то све претходних дана спремали и још једном показали да за ученике наше школе нема неостваривих жеља!

Ученици који су ову лепу идеју претворили у стварност опет су били поносни на своје залагање за другаре на састанку Ученичког парламента па су већ сада у припреми и неке нове идеје, за наредну годину.

У галерији испод чланка погледајте како је све изгледало.