Новогодишња магија у шопинг центру Ада Мол почиела је прошлог викенда! Прегршт различитог програма где најмлађе становнике Чукарице чекају представе, музичари, мађионичари, аниматори и још много занимљивог садржаја трајаће све до 5. јануара. Трећи спрат Ада Мола на посебно осмишљеној новогодишњој бини током децембра угостиће све младе таленте глумачких, мађионичарских, музичких и других способности који ће присутним посетиоцима представити своје тачке и умеће.

Данас је на програму овог својеврсног новогодишњег фестивала било Декорисање новогодишњих јелки, уз пратећи програм основних школа са Чукарице. И ове године учествовали су и ученици наше школе, који су ранијих година освајали вредне награде, чак и ону највреднију – за најбоље декорисану јелку. Иако ове године манифестација нема такмичарски карактер, ученици су се у пратњи васпитача и сарадника за израду дидактичких средстава провели фантастично, уживали у дружењу и декорисању јелке.

Погледајте више фотографија са овог догађаја у галерији испод чланка.