После дужег времена ускраћеног, а затим обазривог окупљања ученика у већим групама, ове године коначно смо вратили обичај који ученици наше школе јако воле и са нестрпљењем исчекују „свој ред“ – прославу рођендана у трпезарији школе!

Одмах на почетку последњег месеца у овој календарској години, сви ученици којима је рођендан био током овог полугодишта, а који су рођендане прослављали са својим васпитачима у разредима, окупили су се да са свим својим другарима на великој прослави још једном обележе свој велики дан. Торта је направљена по жељи ученика у кухињи школе, а уз дување свећица организован је и мањи ватромет.

Након што је торта послужена, за ученике је организована и журка у трпезарији, уз музику коју су сами бирали и пуштали. Забава је трајала до вечере а утисци ће се препричавати све до наредне прилике за журку – новогодишње приредбе и журке поводом прославе Нове године.