Данас, 20. маја 2022. године, нашу школу и ученике посетили су дугогодишњи пријатељи и донатори школе Владимир и Снежана испред компаније Coficab Serbia d.o.o. Повод посете била је њихова жеља да ученицима завршног разреда за подручје рада Машинство и обрада метала донирају оно што ће им посебно бити од користи приликом остручавања и обављања практичне наставе у машинској радионици, али и касније када се запосле, а то су машински алати и прибор – две брусилице, две шрафилице, два сета кључева.

Велика радост обасипала је наше ученике по доласку Владимира и Снежане у машинску радионицу, када су им и уручили поклоне и провели неко време са њима у радионици како би наши ученици показали шта су све током школовања научили и каква су практична знања стекли, а која ће им пуно значити након завршетка школовања када се и самостално буду бавили овим вредним занатом.

Велико хвала Владимиру и Снежани на посети и донацији, у име свих ученика и запослених у школи!