Данас, 18. маја 2022. године, нашу школу и ученике посетио је Зоран Аксентијевић, директор компаније „Aksent CO d.o.o.“ са својим синовима. Повод посете била је њихова заједничка и велика жеља да баш ученицима наше школе донирају оно што ће им посебно бити од користи у овим пролећним и предствојећим летњим данима, али исто тако и када се спортске активности преселе у фискултурну салу, а то су лопте и спортски реквизити.

На велику радост ученика као поклон стигле су кошаркашке лопте, фудбалске лопте као и лопте за баскет, рукомет и футсал, али и рекети за стони тенис, лоптице, пикадо и још других спортских реквизита. Тешко је било одложити срећу и задовољство ученика па су одмах испробали сваки од поклона – током читавог дана одјекивао је спортски дух са фудбалског и кошаркашког терена, хола школе у коме се налази сто за стони тенис као и из читавог школског дворишта.

Велико хвала Зорану и синовима на посети и донацији, у име свих ученика и запослених у школи!