КУТАК ЗА РОДИТЕЉЕ налази се у самом срцу школских дешавања. На овом месту родитељи имају прилику да, уз причу са неким од запослених, бораве и прате дешавања на месту где се сусрећу ученици основне и средње школе, они који похађају наставу, они који одлазе или се враћају са индивидуалног третмана са неким од наших многобројних наставника индивидуалне наставе (логопедских третмана, превентивно-корективних говорно језичких вежби, корективно-превентивних вежби и игара, реедукације психомоторике, сензорне собе…), ученици који одлазе на практичну наставу у некој од радионица као и они који одлазе или се враћају са оброка у трпезарији школе. Пожелели смо да на овај начин омогућимо родитељима нових ученика да у директној интеракцији испрате дневни ритам рада школе као и живота ученика у школи како би стекли прави утисак који се не може пренети никаквим електронским презентацијама. Кутак за родитеље уз помоћ наставника и васпитача опремили су наши ученици својим радовима израђеним у радионицама школе.

У нашој школи ОТВОРЕНА ВРАТА за посете родитеља и других законских заступника организују су сваког дана када желите и имате могућност да нас посетите, а поводом уписа нових ученика у све разреде основне и средње школе као и ученика који ће бити смештени у интернату. Позивамо вас да уз претходну најаву на доле наведене контакт телефоне или и-мејл адресе дођете да вам покажемо све оно што ће ваше дете добити боравком у нашој школи, да обиђемо учионице, радионице практичне наставе, зграду интерната основне и средње школе, радове ученика средње школе, школске кабинете, кухињу и трпезарију и наравно двориште којим се посебно поносимо и које је више пута освајало награду за најлепше уређено двориште ГО Чукарица.

Чекамо вас!

Информације о упису нових ученика доступне су на овој страни.

Контакт за заказивање учешћа на Отвореним вратима и слање документације:

Валентина Радуловић, помоћник директора
Телефон: 064-3029-015