У уторак 21. децембра 2021. године око 14 часова нашу школу и ученике посетила је група студената са Филозофског факултета у Београду. Наши данашњи гости били су представници свих студената друге године Одељења за психологију који су се током протеклих недеља самостално организовали да за наше ученике обезбеде оно што их крајем године највише радује, слатке новогодишње пакетиће, те је њихов данашњи долазак био посебна радост за свако дете. Ученици су убрзано помогли гостима да пренесу пакетиће са паркинга школе до велике новогодишње јелке у холу, након чега је уследило краће дружење и фотографисање.

У име свих ученика школе желимо да се захвалимо за данашњу велику радост и уживање у слаткишима!
У име свих запослених, похваљујемо диван гест студената и велико срце! Желимо вам пуно среће у наставку студирања!