На огромну радост и одушевљење у понедељак 6. децембра 2021. године стигао је позив Црвеног Крста Чукарица да ученици наше школе буду гости на дружењу са фудбалерима ФК Црвена Звезда на Маракани! Повод данашњег дружења био је обележавање Међународног дана особа са инвалидитетом који се у свету обележава сваке године 3. децембра.

Сусрет са својим идолима и омиљеним играчима многи су искористили да овековече фотографијом, а причало се и о неизмерној љубави према црвено-белој боји. Ученици су провели време дружећи се са својим идолима који су се припремали за тренинг, обишли музеј Црвене Звезде који чува успомене неких од највећих успеха домаћег фудбала кроз историју, боравили су на највећем стадиону и имали прилику да на трибинама буду сами са неким од најбољих фудбалера.

У галерији испод текста можете погледати неке од фотографија а ми се у име свих ученика и запослених школе захваљујемо на овом дивном дану који ће се сигурно дуго, дуго памтити!