У среду 27. јануара 2021. године обежили смо за нашу школу један од најбитнијих дана у години – школску славу „Свети Сава“ као и посебан дан за нас – Дан школе ШОСО са домом „Свети Сава“.

Иако ове године због неповољне епидемиолошке ситуације нисмо били у могућности да, на традиционалан начин, са нашим ученицима овај дан учинимо свечаним и радосним онако како смо то чинили свих протеклих година, окупили смо се да у најужем кругу и у духу славе обележимо овај, за нашу школу, велики и значајан празник.

У јутарњим часовима директорка школе Љиљана Вукошић и неколико запослених присуствовали су скромној али свечаној литургији у цркви на Умци када је освештан славски колач, након чега смо у кратком окупљању у школи пожелели једни другима да већ наредне године ученици опет буду ти који ће носити колач и радовати се литургији, светосавској прослави, приредби и пакетићима.