И ове године, упркос чињеници да због епидемиолошке ситуације Дечија недеља није организована на традиционалан начин, окупљајући све ученике са територије града Београда, ми смо са ученицима наше школе обележили овогодишњу манифестацију под слоганом „Подељена срећа два пута је већа“ у кругу школе.

Прве недеље октобра, као и сваке године, ученици су разноврсним активностима обележили дечије дане, скрећући на тај начин пажњу на чињеницу да дечија срећа не сме бити умањена ни у специфичним условима пандемије.

Наши наставници, васпитачи и сви запослени у школи су успели да учине да деца уживају у заједничким активностима без оптерећења.

А на послетку сваке активности следи и нешто топло и слатко, припремљено у школској кухињи, да ове дечије дане учини још срећнијим и слађим!