И ове године у свечаној сали ГО Чукарица најбољим ученицима средњих школа традиционално су додељене похвалнице и награде у виду поклон ваучера компаније WinWin.

Додели су присуствовали и ученици наше школе, њих осморо, који су у претходној школској години освојили једно од прва три места на републичким такмичењима у вештинама из сва четири смера заступљена у нашој школи: Машинство и обрада метала, Текстилство и кожарство, Хемија, неметали и графичарство као и Пољопривреда, производња и прерана хране. Ученицима су ваучере доделили представници ГО Чукарица, а присуствовали су и наставници и васпитачи који су били задужени за припрему ученика за учешће на такмичењима али и за остварене резултате.

У име школе, честитамо ученицима и желимо им пуно успеха и у наредним годинама!