Такмичење за најлепше декорисану јелку украсима израђеним од стране основаца школа са општине Чукарица је завршено. Три школе које су, пресеком гласова данас 20. децембра 2019. године у 12:00 часова, освојиле највише гласова односно лајкова су:
ОШ „Свети Сава” – 3,3 хиљаде лајкова
ОШ „Карађорђе” – 3 хиљаде лајкова
ОШ „Браће Јерковић” – 2,6 хиљаде лајкова

Ваше учешће и невероватан број освојених гласова помогли су да баш наша јелка освоји прво место на овом такмичењу!

Хвала свима који су свим снагама и лајковима бодрили нашу јелку. Представници наше школе преузели су награду на свечаној додели у Ада Мол-у која ће бити искоришћена на најбољи могући начин, тако да ученицима наше школе обезбеди још пријатнији боравак и живот у школи и интернату.

Честитамо и осталим добитницима награда, али и свим учесницима у овој хуманитарној акцији.

Посебно се захваљујемо Ада Мол-у на овој вредној донацији.

Срећни празници!