У петак 20. децембра нашу школу посетили су ученици Техничке школе из Железника као што су то традиционално чинили и многих предходних година. Ученици Техничке школе извели су представу коју су са својом наставницом Снежаном Јовичић припремали специјално за наше ученике и ову прилику, након чега су ученицима наше школе поделили новогодишње пакетиће. Уследило је и традиционално дружење ученика уз договор да се обавезно дружимо и наредне године.

Истог дана у посету нашој школи били су и ученици XIII гимназије из Београда  и такође донели пакетиће за наше ученике.

Црвени Крст Чукарица, на челу са Звезданом Брадићем, сваке године у време празника и битних догађаја у школи мисли на ученике наше школе како би им празничну атмосферу учинио још лепшом. Тако је било и у овој претпразничној недељи, слатки новогодишњи пакетићи и ове године обрадовали су наше ученике.

У име свих ученика и запослених наше школе, велико хвала!