///Награде ГО Чукарица учесницима републичких такмичења – 25.12.2018.

Награде ГО Чукарица учесницима републичких такмичења – 25.12.2018.

И ове године уочи новогодишњих празника, Црвени крст Чукарица у сарадњи са ГО Чукарица припрема и организује празнично дружење и доделу пакетића где традиционално позив добијају и ученици наше школе. Након доделе пакетића, за учење је организован и музички програм уз аниматоре и дружење са вршњацима других школа.

Истог дана, у свечаној сали ГО Чукарица најбољим ученицима средњих школа традиционално су додељене награде у виду поклон ваучера компаније WinWin. Додели су присуствовали и ученици наше школе који су претходне године остварили запажене резултате на републичким такмичењима. Ученицима је ваучере доделио председник ГО Чукарица, а ученицима су се придружили и наставници задужени за припрему ученика за учешће на такмичењима, као и директорка школе Љиљана Вукошић.

У име школе, честитамо ученицима и желимо им пуно успеха и у наредним годинама!

ВИШЕ ФОТОГРАФИЈА

2019-01-12T23:47:11+00:00Ажурирано: 25. децембар 2018.|