Ученци наше школе, у пратњи наставника, искористили су овогодишње „михољско лето“ на најбољи начин. У низу излета, у понедељак 21. октобра 2019. године у пратњи наставника и васпитача, посетили су Београд и његове најпознатије делове и знаменитости обишли су отвореним аутобусом за панорамско разгледање града.

Седамдесетоминутна тура започела је код трга Николе Пашића, код градске скупштине и Пионирског парка. Траса аутобуског разгледања обухватала је Булевара Краља Александра (у зони Пионирског парка), улицу  Кнеза Милоша,  Булевар Кнеза Александра Карађорђевића, Трг Славија, улицу Краља Милана, Теразије, Коларчеву и Трг Републике,  Васину, Узун миркову, Тадеуша Кошћушког, Цара Душана, Булевар Војводе Бојовића, улице Париска, Кнеза Симе Марковића, Поп Лукина, Бранков мост, Булевар Николе Тесле, парк Ушће, Булевар Михаила Пупина, Бранков мост, Бранкову и Призренску улицу и повратак на Теразије у зони Пионирског парка.

Након несвакидашње доброг провода на крову аутобуса, ученици су се забавили и у Пионирском парку после вожње и искористили овај прелепи дан до последњег зрака сунца! Погледајте више фотографија у галерији испод чланка.